ابزار خوش آمد گویی وبلاگ

اسلاید شو

قسمت نهم سریال نهنگ آبی سه شنبه توزیع میشود/نقدسایت مووی مگ
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
تقدیم به بازیگرجوان وباتجربه ی نقش یوسف پیامبر عشق و دوست داشتن فقط به اندازه یک تار مو با هم فاصله دارند و آن هم حسادت است .عشق همراه با حسادت است اما دوست داشتن نه. این و بلاگ جهت ارائه اخبار هنری هنرمند محبوب مصطفی زمانی ایجاد شده است. نام:مصطفی نام خانوادگی:زمانی کناری نام خواهر :معصومه نام برادران:محمدعلی ومحمدحسین ومجتبی نام پدر:سیاوش نام مادر:فاطمه وضعیت تاهل: مجرد تحصیلات:کارشناسی مدیریت صنعتی(دانشگاه امل)(کارشناسی ارشد تکنولوژی دانشگاه ازادتهران واحدتهران جنوب محل تولد:گیلان(بزرگ شده فریدونکنار) بازیگرمحبوب زن:هدیه تهرانی بازیگرمحبوب مرد:محمدرضا فروتن خواننده :محمد اصفهانی محل زندگی : تهران-قیطریه ( سریال: یوسف پیامبر(ع)- فرج الله سلحشور/83 در چشم باد- مسعود جعفری جوزانی/87 فیلم های سینمایی: آل - بهرام بهرامیان/88 بدرود بغداد - مهدی نادری/88 کیفر - حسن فتحی/88 قصه پریا - فریدون جیرانی/88 سوت پایان - نیکی کریمی/89 بوی گندم - محمدرضا خاکی/89 پریناز - بهرام بهرامیان/89 یه عاشقانه ساده - سامان مقدم/89 ملکه - محمدعلی باشه آهنگر/89 من همسرش هستم - مصطفی شایسته/90 جیب بر خیابان جنوبی - سیاوش اسعدی/90 قصه عشق پدرم - محمدرضا ورزی/90 برلین 7- _رامتین لوافی پور/91 آیینه شمعدون - بهرام بهرامیان/91 خط ویژه-مصطفی کیایی/92 جامه‌دران-حمیدرضاقطبی/92 ماهی سیاه کوچولو-مجیداسماعیلی/93 شهرزاد-حسن فتحی93-94 جشن شهرزاد-حسن فتحی-95 /94بیست هفته تیک آف /احسان عبدی پور/94 یک روزبخصوص /همایون اسعدیان/94 مسعودقراگزلو لابی/محمدپرویزی/95 ساراوایدا/مازیارمیری/95 شهرزاد3/حسن فتحی/96 نهنگ آبی/فریدون جیرانی/97 تی نیوز پارسیان تیوال بی باک نیوز خبرپو
قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

.

نیت کنید و اشاره فرمایید


فال انبیاء

فال انبیاء

نماروز سینماملت سینمانگار سی نت سینمافارابی سینماتیکت ویکی پدیا سینماما اریا پیکس باشگاه خبرنگاران سینماپرس سینمافا فارس سینما کافه سینما فیلم نیوز افکارنیوز شبکه ایران بانی فیلم خبرگزاری تسنیم سینما تیک ایرنا مشرق نیوز فارس نیوز دفاع پرس تیوال

داستان روزانه

حباب-محسن يگانه

كداهنگ براي وبلاگ

باشگاه مخاطبان محسن چاوشي

دریافت کد پیغام خوش آمدگویی دریافت کد خداحافظی
اين اشتباه بزرگ باعث شده تا شخصيت هاي سريال فرصتي براي پرداخت شدن نداشته باشند و کاملاً تک بُعدي باشند. شخصيت اصلي داستان به نام آرمين، جوان منفعلي است که ابداً توانايي همراه کردن مخاطب را ندارد و فريدون جيراني او را تحت هر شرايطي، نادان ترين فرد در مقابل دوربين معرفي مي نمايد! براي پرداخت او نيز فيلمساز نيم نگاهي به فيلم « بچه راننده » داشته و حتي شخصيت پدر او نيز برگرفته از فيلم مذکور مي باشد. ديگر شخصيت هاي داستان نيز در زمينه شخصيت پردازي، وضعيت بهتري از آرمين ندارند. روند شکل گيري ارتباط آنها با يکديگر با شتاب و عجله شکل مي گيرد و قصه را دچار ضعف مي کند.
در اين بين نبايد از مشکلات فني عجيب سريال « نهنگ آبي » نيز غافل شد. ايرادات فراواني در ساخت سريال به چشم مي خورد. در بخش هايي از سريال صدابرداري با مشکلاتي مواجه هست و ديالوگ ها به خوبي به گوش نمي رسد و در برخي از سکانس ها نيز اشتباهات تصويري عجيب و غيرقابل باوري به چشم مي خورد! در صحنه هايي از سريال که آرمين در حال هک مي باشد، تصاويري که از لپتاپ او به نمايش در مي آيد، با نازل ترين تکنيک هاي جلوه هاي ويژه به تصوير کشيده شده بطوريکه حتي تازه کار ترين کاربر رايانه نيز متوجه اين ايرادات عجيب مي گردد. شايد براي حل اين مشکل حضور يک مشاور IT در ميان سازندگان الزامي به نظر مي رسيد.
يکي از اشتباهات تصويري در سريال « نهنگ آبي »، جايي که آناهيتا با يک ماشين مشابه اما دو پلاک متفاوت در قسمت اول از راه مي رسد!در ميان بازيگران سريال، نامهاي مطرح فراواني به چشم مي خورد اما عجيب آنکه جيراني برخلاف هميشه، موفق نشده از بازيگرانش بازيهاي خوبي بگيرد. به نظر نمي رسد که انتخاب ساعد سهيلي براي ايفاي نقش اصلي چندان تصميم درستي باشد. سهيلي بيش از آنکه يک نخبه IT به نظر برسد، شبيه به يک جوان عاشق پيشه است! ليلا حاتمي هم درخششي در سريال ندارد هرچند که بايد بخش زيادي از اين مشکل را مربوط به شخصيت پردازي آناهيتا دانست. ماهور الوند نيز يکي از بدترين نقش آفريني هاي سريال را رقم زده است بطوريکه مي توان ايرادات اوليه در بيان ديالوگ را در جملات او شاهد بود.
« نهنگ آبي » برخلاف آنچه که انتظار مي رفت، مسير بلند خود را به خوبي آغاز نکرده و در همين ابتدا با انبوهي از مشکلات به شبکه نمايش خانگي آمده است. ايرادات ذکر شده زماني بيشتر به چشم مي آيد که بدانيم مجموعه اي از برترين سينماگران ايران در ساخت سريال سهيم بوده اند و باعث شده اند تا نتيجه تا به اينجاي کار اينچنين نااميد کننده باشد. شايد با گذشت سريال بتوانيم تغييرات محسوسي را در روند داستان شاهد باشيم، اما آنچه که تا به امروز از سريال منتشر شده چندان اميدوارمان نمي کند.
ن : مهلا
ت : يکشنبه 25 فروردين 1398
 
سینمای ما به آدم‌هایی مثل فرهادی نیاز دارد که هم نابغه باشند و هم بتوانند خارج از جریان سینما کار خودشان را بکنند. این فیلمسازها می‌توانند به سینما هیجان بدهند و من بازیگر را هم سر ذوق بیاروند. پرویز شهبازی هم همین طور است. نبوغ دارد و بلد است کار خودش را انجام دهد. به همین دلیل دو – سه سال یک بار یا حتی بیشتر فیلم می‌سازد. از ترسش هم یا سراغ نابازیگر می‌رود یا بازیگری که قبلا با او کار کرده است. البته کار درستی می‌کند و به همین دلیل نتیجه گرفته است. در چنین شرایطی برای آدمی مثل من در سینما چه انتخاب‌هایی باقی می‌ماند جز این که توجهم به چیزی به اسم سینمای خانگی که خودمان اختراعش کرده‌ایم جلب شود که بازارش هم گرم است؟اما با خودم می‌گویم این همه به خودم زحمت بدهم تا عکسم برود توی سوپرمارکت؟ یعنی من هم کنار سس مایونز و بستنی قرار بگیرم؟ خیلی بلند پروازانه فکر کنی می‌َشوی هم رتبه‌ی یک بسته زعفران در یک سوپر مارکت. اما سراغت می‌آیند و می‌گویند قرار است کار خوبی بکنند. می‌گویند شهاب حسینی و ترانه علیدوستی و استاد نصیریان هم بازیگرش هستند وقصه‌اش هم در دهه‌ی ۳۰ می‌گذرد اما پول زیادی نمی‌توانیم برای دستمزد پرداخت کنیم. سرمایه‌گذار کار، آقای امامی که در طول کار با هم دوست شدیم، گفت شما نگران نباش و اگر ناراضی بودی راضی‌ات می‌کنم.واقعا چون شریک دارد نباید جور شریکش را بکشد. او تا جایی که می‌توانست پشت ما ایستاد.
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
 
سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]