مصاحبه مصطفی زمانی


مصطفی زمانی:

توليدات ضدايراني سينماي هاليوود بر گرفته از افکار و نگاه هاي سلطه گرانه...

مصطفي زماني بازيگر سينما و تلويزيون به خبرنگار حوزه سينما باشگاه خبرنگاران گفت:

ساخت فيلم هاي فاخر با قالبي فرهنگي در رونمايي از وقايع تاريخ ايران و اسلام بايد از طريق نگاه خاص به متن رخدادهاي داخلي در کشور و حتي جهان اسلام صورت گيرد.

وي افزود: ساخت فيلم هاي فاخر در عرصه فيلمسازي کشور نيازمند سرمايه هاي کلان است و کوچکترين کم کاري اين هزينه ها را به هدر مي دهد.
اين بازيگر سينما و تلويزيون تصريح کرد: سينماگران ما بايد تست آشنايي کاملي با ابعاد سينما داشته باشند و سپس موضوعات مختلف را در قالب فيلم و سريال به تصوير کشند.
زماني اضافه کرد: تاثير گذاري فيلم هاي فاخر با ساختار ارزشي بروي مخاطب يک اصل مهم به حساب مي آيد، به همين خاطر افرادي که وارد چرخه توليد آثار فاخر مي شوند بايد به معناي واقعي کلمه فيلمساز باشند و سپس در مورد مباحث ديني فيلم بسازند.
اين بازيگر سينما و تلويزيون ادامه داد: ما در گردونه ساخت فيلم در کشور مهره هايي مثال ميرباقري را داريم که با خلق آثاري فاخر و ماندگار استاد توليد فيلم هاي تاريخي هستند.
زماني ابراز داشت: فيلم زماني موفق است که بتواند مخاطب را جذب کند و اين موضوع به کارنامه سينماگران ما قالبي ارزشي مي بخشد.
اين بازيگر سينما و تلويزيون بيان کرد: سينماگران دنياي غرب تنها با برخورداري از تکنولوژي روز فيلمسازي ساختار آثار خود را ارتقا مي بخشند و به دليل محدوديت دامنه نگاهشان به وقايع کشورهاي مختلف توليداتي امثال "300" را مي سازند.
زماني اظهار داشت: توليدات ضدايراني سينماي هاليوود بر گرفته از افکار و نگاه هاي سلطه گرانه آن ها به کشورهايي نظير ايران با برخورداري از تاريخ و تمدني غني به لحاظ محتوايي ساختاري متده دار دارد.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]