مصطفي زماني در مجله همشهري جوان+اظهارات مصطفي زماني در مورد فرج الله سلحشور

اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟ مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟

به گزارش شبکه ایران، مصطفی زمانی که امسال فیلم‌های «ملکه» و «یک عاشقانه ساده» را در جشنواره دارد و دو فیلم «جیب‌برهای خیابان جنوبی» و «پریناز»او از راهیابی به جشنواره بازماند، در گفت‌وگویی با اشاره به گریم سنگین‌اش در فیلم «پریناز» اعلام کرده است که به کسی که با وجود این گریم سنگین او را شناسایی کند جایزه خواهد داد.

اگر نقش «بچه خوشگل»باشد می‌روم _زمانی در خصوص چهره جدیدش در تازه‌ترین فیلم‌های خود به همشهری جوان گفته است: من برای گروه سازنده تعیین تکلیف نمی‌کنم. اگر نقش«بچه خوشگل» باشد می‌روم و آن را خوب باید بازی کنم. مثلا در «پریناز» اگر کسی فهمید نقش من چیست جایزه پیش من دارد! حدود شش ساعت و نیم زیر گریم بودم.

از 90 کیلو خودم را رساندم به 75 کیلو_وی در ادامه افزوده است: من اصولا کار متفاوت را دوست دارم. مثلا بین دو کار، چیزی حدود 15کیلوگرم اضافه وزن داشتم، حدود 45 روز برای کار دومم زمان داشتم و از 90کیلو خودم را رساندم به 75 کیلو. چون می‌خواستم دو کار متفاوت را به نمایش بگذارم.

این خبرنگاران هستند که شیطنت می‌کنند_این بازیگر در ادامه پیشنهاد بازی در یک پروژه عظیم کشور ترکیه خبر داده و در واکنش به نظریات اخیر سلحشور در باره اوضاع سینما و بازیگران زن ایران اظهار داشته است: به آقای سلحشور به لحاظ این‌که من و آرزوهای بزرگ من را جهت دادند مدیونم و به لحاظ دینی که به گردن من دارند دوستشان دارم. اما در عین حال در ارتباط با مسائل غیرسینمایی شاید با هم اختلاف نظر داشته باشیم. حتی زمانی که یوسف پیامبر را کار می‌کردیم بیشترین انتقادها را به یکدیگر داشتیم. به هر حال به قول قدیمی‌ها قبله یک‌طرفیم. من معتقدم گاهی این خبرنگاران هستند که شیطنت می‌کنند.

مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟زمانی در بخش دیگر گفته‌های خود افزوده است: اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟ مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟ شما خبرنگاران با توجه به اینکه ایشان صراحت لهجه زیادی دارند می‌روید سراغش تا جو خبری و بلوا راه بیفتد. باید ببینید بنیاد این‌گونه مسائل کجاست. سلحشور آدمی است که راحت آن چیزی که می‌داند درست است را بدون مشورت بازگو می‌کند. شاید او در فضایی بزرگ شده و یاد گرفته که با فضای کلی سینما متفاوت است و ممکن است گاهی نظریه‌های عده‌ای را دلخور کند. من قضاوت کردن درباره آدم‌ها را دوست ندارم. البته فکر می‌کنم ایشان نامه عذرخواهی نوشتند که در آن قید کرده‌اند که منظورشان همه بازیگران زن نبوده.

هفته نامه همشهری جوان از سری مجلات گروه همشهری در آخرین شماره خود به بهانه‌ی آغاز جشنواره فیلم فجر، گفتگویی با مصطفی زمانی انجام داده است که حاوی نکات جالبی است.


به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، در ابتدای این مصاحبه، بازیگر جوان کشورمان که بعد از سه سال از پخش سریال یوسف پیامبر، هنوز مردم او را با نام یوزارسیف می شناسند، با معرفی نقش های متفاوتی که امسال به عنوان بازیگر درجشنواره حضور دارد، پرداخت و در ادامه با بیان اینکه: "در آسیای میانه مثلا تاجیکستان، افغانستان، پاکستان و...اکثرا یوسف پیامبر(ع) را دیده اند و با آن ارتباط برقرار کردند.در ترکیه که خیلی دوست داشتند" به توجه بالایی که کشورهای دیگر نسبت به این سریال داشتند، اشاره کرد.

در ادامه این گفتگو و بر خلاف روند مصاحبه، خبرنگار همشهری جوان از مصطفی زمانی، در رابطه با نظریات اخیر سلحشور درباره اوضاع سینما و بازیگران زن ایران پرسید، ولی جوابی که "مصطفی زمانی" به این پرسش داد و حمایت تلویحی وی از سلحشور نتوانست تیتر مناسبی برای این مجله بسازد.

زمانی در پاسخ به این سوال گفت:"به آقای سلحشور به لحاظ اینکه من و آرزوهای من را جهت دادند مدیونم و به لحاظ دینی که به گردن من دارند، دوستشان دارم.اما در عین حال در ارتیاط با مسائل غیرسینمایی شاید باهم اختلاف نظر داشتیم. حتی زمانی که یوسف پیامبر را کار می کردیم، بیشترین انتقادها را به یکدیگر داشتیم"

وی در ادامه افزود:"من معتقدم گاهی این خبرنگاران هستند که شیطنت می کنند.اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه استقبال؟
"
بازیگر فیلم"کیفر"، با بیان اینکه فکر می کنم ایشان نامه عذرخواهی نوشتند و در آن قید کرده اند که منظورشان همه بازیگران زن نبوده، ادامه داد:"شما خبرنگاران با توجه به اینکه ایشان صراحت لهجه زیادی دارند، می روید سراغش تا جو خبری و بلوا را بیفتد.باید ببینید بنیاد این گونه مسائل کجاست."

بازیگر نقش یوسف در خاتمه‌ی این مصاحبه گفت: "قطعا در سریال موسی(ع)_به کارگردانی فرج الله سلحشور_ که نقش خودم یعنی یوسف(ع) را بازی خواهم کرد."
سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]