گردهمایی عوامل سریال یوسف پس ازچندماه

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، شب گذشته «فرج‌الله سلحشور» تهيه كننده وكارگردان سريال «يوسف پيامبر» طي مراسمي از گروهي از عوامل اين سريال قدرداني كرد.
بر اساس اين گزارش، در مراسم شب گذشته كه از ساعت 20 تا 23:15 دقيقه با اجراي علي درستكار در هتل انقلاب برگزار شد، هنرمنداني همچون مصطفي زماني، الهام حميدي، ليلا بلوكات، جهانبخش سلطاني، جعفر دهقان، رحيم نوروزي، جمال شورجه، محمود پاك‌نيت، مهوش صبركن، امير صمصامي و ايمان خسروي و شخصيت‌هايي چون سردار حجازي و حجت‌الاسلام پناهيان حضور داشتند.
در اين مراسم، حجت‌الاسلام پناهيان در خصوص سريال يوسف پيامبر گفت: من دوست دارم در مورد اين سريال هم نقاط مثبت و نقاط منفي و كم و كاستي‌ها را بگويم اين كار يكي از نوادر كارهايي است كه به يك حكومت ديني مي‌پردازد و در اين سريال ديديم كه حاكميت ديني مي‌تواند انسان را سعادتمند كند. در نهايت اين سريال توانست يك حرف جديد را بزند.
وي افزود: انتقادي كه دارم اين است كه اين سريال مي‌توانست به موضوعي بپردازد كه هنوز جايش خالي است و كمتر به آن پرداخته شده است. عشق پدر به پسر مهم‌تر از عشق يوسف به زليخاست، همچنان كه قرآن از اين عشق چهار مرتبه سخن گفته كه شامل عشق نوح به فرزندش، ابراهيم به اسماعيل،‌يحيي به زكريا و يعقوب به يوسف است.
در ادامه مراسم محمود پاك‌نيت بازيگر اين سريال گفت: بعضي وقت‌ها از من سوال مي‌شود كه آيا با بازي در نقش يعقوب تغييري در زندگي‌ات هم حاصل شده يا نه، من هم در جواب اين افراد مي‌گويم، بله صبر و بردباري حضرت يعقوب تأثيري به‌سزا در زندگي من داشته و من اين صبر را ملاك زندگي‌ام قرار داده‌ام و بزرگ‌تر از اين بحث، اين است كه بازي كردن در نقش حضرت يعقوب براي من يك افتخار بزرگ است.
به گزارش فارس، مصطفي زماني بازيگر نقش حضرت يوسف در اين مراسم اظهار داشت: از آقاي سلحشور تشكر مي‌كنم كه كاري را كه تلويزيون بايد انجام مي‌داد ايشان انجام دادند و از تمام عوامل تجليل كردند.
وي در ادامه افزود: من احساس مي‌كنم، حضورم در اين سريال يك اتفاق بزرگ بود تا يك اثر هنري و فكر نمي‌كنم هيچ نقشي براي من بهتر از اين نقش باشد كه توانست اين همه محبوبيت را برايم به ارمغان بياورد.
زماني ادامه داد: باز هم از آقاي سلحشور تشكر مي‌كنم كه در اين پروژه ميلياردي روي من سرمايه‌گذاري كردند و اميدوارم در آينده ارزش اين سريال را حفظ كنيم.
در ادامه اين مراسم به رسم قرعه به سي نفر از عوامل سريال هديه سفر به مشهد مقدس اهدا شد. همچنين در پايان مراسم به صورت نمادين از مهوش صبركن، الهام حميدي، محمود پاك‌نيت، جهانبخش سلطاني، جمال شورجه، مصطفي زماني و فرج‌الله سلحشور تقدير شد و به تمامي عوامل هدايايي اهدا شد.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، شب گذشته «فرج الله سلحشور» با برپايي مراسمي در هتل انقلاب دوباره عوامل و دست اندركاران مجموعه تلويزيوني «يوسف پيامبر» را دور هم جمع و از آنها تجليل كرد.
بنابراين گزارش، اين مراسم شب گذشته با حضور بسياري از عوامل اين سريال كه در زمان پخش خود پربيننده‌ترين مجموعه تلويزيوني سيما بود، برگزار شد و چهره‌هايي نظير مصطفي زماني، الهام حميدي، ليلا بلوكات، جهانبخش سلطاني، جعفر دهقان، رحيم نوروزي، جمال شورجه، محمود پاك‌نيت، مهوش صبركن، امير صمصامي، ايمان خسروي، فرشته سرآبندي، رضا رضوي، و شخصيت‌هايي چون سردار حجازي فرمانده قرارگاه ثارالله و جانشين فرماندهي كل سپاه و عليرضا پناهيان حضور داشتند و بسياري از عوامل حاضر در مراسم كه پس از گذشت چند سال دوباره يكديگر را مي‌ديدند، مشغول روبوسي با يكديگر بودند.
اين مراسم به تجليل از عوامل به اصطلاح تيتراژ دومي‌ها اختصاص داشت كه بسياري از بازيگران نقش اول نيز به دليل همراهي با اين گروه در آن حضور داشتند و حضور روحاني كه در زمان ساخت سريال به عنوان امام جماعت در گروه حضور داشته نيز يكي از نكات قابل توجه اين مهماني بود.
فرج الله سلحشور در اين مراسم ياد و خاطره افرادي نظير رسول احدي كه در ساخت مجموعه يوسف پيامبر همكاري داشته و طي چند سال اخير دارفاني را وداع گفته‌اند، زنده كرد و از خداوند براي آنها آمرزش طلبيد.
مصطفي زماني بازيگر نقش يوسف پيامبر كمي ديرتر از ساير مهمانان رسيد كه با حضور در سالن، بسياري از مدعوين گرد او جمع شده و مشغول گرفتن امضاء و عكس يادگاري با وي شدند.
رحيم نوروزي از جمله مهماناني بود كه به دليل حضور در تمرينات تئاتري به كارگرداني «نادر برهاني‌مرند» مراسم را زودتر از بقيه مهمانان ترك كرد.
فرج‌الله سلحشور در اين مراسم گفت كه «خانه سينما» با دعوت گروهي از بازيگران هاليوودي به ايران از آنها تجليل كرد و با ارائه شكايت‌نامه‌ خود عليه من، از عوامل ساخت سريال «يوسف پيامبر» نيز تجليل كرد!
در اين مراسم با اجراي علي درستكار، طي قرعه كشي نام 30 نفر از افراد حاضر در مراسم براي سفر معنوي مشهد انتخاب شد. اين قرعه‌كشي از طريق بازيگر دوران خردسالي حضرت يوسف(ع) انجام شد.
نام «جمال شورجه» به عنوان يكي از افراد انتخاب شده براي رفتن به سفر مشهد اعلام شد كه اين اعلام نام از سوي حاضران بيشترين عكس العمل را با خود به همراه داشت و آنها با دست زدن‌هاي پياپي خوشحالي خود را از اين انتخاب ابراز كردند.
مصطفي زماني در سخناني كوتاه گفت: اگر لطف آقاي سلحشور و اعتماد او به من نبود، هيچ وقت نمي‌توانستم به اين درجه‌ از موفقيت برسم.
مراسم در دو بخش پيش از شام و بعد از شام اجرا شد كه بخش قرعه كشي براي سفر به مشهد در بخش دوم صورت گرفت.
در پايان اين مراسم بازيگراني نظير مهوش صبركن، الهام حميدي، محمود پاك‌نيت، جهانبخش سلطاني، جمال شورجه و مصطفي زماني در حركتي نمادين هدايايي با حضور فرج‌الله سلحشور و سردار حجازي دريافت كردند.
در پايان مراسم به بازيگران و عوامل مجموعه يوسف پيامبر هدايايي اهدا شد.
پس از پايان مراسم، مهمانان همچنان در سالن و محوطه جلوي هتل حضور داشتند و مشغول صحبت و تجديد خاطره با يكديگر بودند.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]