زمانی درباره عدم حضور فیلم هایش در جشنواره مطرح کرد:

مصطفی زمانی گفت: نمی توانم بگویم نبودن هیچکدام از فیلم هایم در جشنواره برایم اهمیتی نداشت ؛ پذیرفتن آن کمی سخت بود اما زمان سخاوتمندانه حلش کرد.

وی که پیش بینی می شد با چهار فیلم امسال در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد در این رابطه به خبرنگار خبرگزاری سینمای ایران گفت: فکر می کردم با چند فیلم در جشنواره حضور داشته باشم اما هیچ کدام در جشنواره نبودند. وقتی با این شرایط مواجه شدم سعی کردم برایش دلیل و منطق نیاورم و بگذارم زمان همه چیز را حل کند و تحمل سختی ها برایم آسان شد. البته این اولین باری بود که چنین اتفاقی برایم پیش می آمد چون سال گذشته فیلم هایم به جشنواره رسیده بودند که دو فیلم نیز در بخش مسابقه حضور داشتند.

زمانی ادامه داد: منتظرم بودم نتیجه بازی ام در فیلم "قصه پریا" به کارگردانی فریدون جیرانی ببینم اما وقتی این فیلم و "سبب من" بهرام بهرامیان هم شرکت نکرد به این نتیجه رسیدم که همیشه محاسبات ما درست از آب در نمی آید و بعضی اتفاقات از دست ما خارج است.

مصطفی زمانی که با مجموعه تلویزیونی "یوسف پیامبر" توانایی خود را به مخاطبین و سینماگران بسیاری نشان داد فیلم هایی چون "آل" و "کیفر" را در کارنامه سینمایی خود دارد و هم اکنون در چهار فیلم به نام های "باگت " به کارگردانی سامان مقدم، "سبب من" به کارگردانی بهرام بهرامیان، "قصه پریا" ساخته فریدون جیرانی و اینجا تاریک است به کارگردانی محمد رضا خاکی بازی کرده است که هنوز به اکران عمومی نرسیده اند.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]