مصطفی زمانی: شما تو خلوتتون اگر اون جوری گریه نمی کنین من می کنم...


اولین باره نقش پدر رو دارین؟ نه بعد از یوسف دومین باره . عرض سلام و ادب دارم خدمت شما عزیزان، خوشحالم از این که در خدمتتون هستم . امیدوارم که از دیدن فیلم لذت برده باشید من در خدمت شما هستم. دوس داشتم این نقشو بازی کنم نقشی بود که تقریبا با من فاصله داشت در مورد صحنه ای که گفتین همون طور که اقای شایسته توضیح دادن کاملا کار رئاله شما تو خلوتتون اگر اون جوری گریه نمی کنین من می کنم این به خاطر دوست داشتنیه که منیتی توش نیست و شما اونجا اگزجره گریه می کنی، اولین باری که گریه می کنید حتما برید جلوی ایینه خودتونو ببینید، می بینید که به هم ریخته است خیلی چیزا خیلی خیلی خیلی چیزا ممکنه اگزجره باشه برای اینکه در یه لحظه حسی قرار می گیری که دلتون برای یه دنیا دوس داشتن تنگ میشه نه برای یه لحظه. این در مورد اون صحنه و صحنه بعد که مد نظرتون بود؟

اونجا که عکس خانوم کریمی و بچه ها رو می گیرید و گریه می کنید خیلی اگزجره است: اره من میدونم من چیزی رو بازی می کنم که امروز بتونم براتون توضیح بدم . این ادم کاملا خیلی سرده در فیلم ولی نشون میده که اون چارچوب داره زنش جداست دوستش جداست پولش جداست .اون صحنه ای که شما دارید میگید اون لحظه ای که من... نمی دونم تا حالا کسی رو دوس داشتی یا نه. برای اینکه من تو خلوتمم، اگزجره یعنی اینکه من دلم تنگ شده تنها جاییه که در فیلم من احساس می کنم قشنگ شما می تونی بفهمی این چه قد زنشو دوس داره ، به خاطر همین من اینجوری خودمو می ریزم به هم.

صحنه ای که به شما زنگ میزنن و می گن زنت کجاست؟ اگر در یک پلان یه لحظه اشاره ای بکنیم این کد دادن به بیننده است که حواست باشه داره اتفاقی می افته، اگه تکون نخوریم میگیم بت بود. دیالوگی که گفته میشه شما با ریکشن من رو صورت من ببینین بعدش بر می گردم . من نمیدونم شاید من بیش از حد بازی کردم که اون لحظه تو ذوق شما خورده ولی وظیفه من اینه که به دیالوگی که می شنوم ریکشن نشون بدم .

من چاق شدن برام کاری نداشت فقط خوردم برا من خیلی کار سختی نبود ولی برگشتن خیلی برای من سخت بود خیلی زیاد. خیلی این فیلم نامه ریزتر از اونی هست که داریم بحث می کنیم. با توجه به احترامی که برای بازیگر دان هامون دارم ، این شغل در سینمای ما تعریف شده . حرفه ای اصلا وجود نداره بازیگر دانی کاملا یه کار حرفه اییه و هر کدوم از بازیگردان هامونو می اوردیم شما مطمئن باشین ما باید براشون توضیح می دادیم که صحنه ها و این فیلم چیه. خیلی این فیلم سخت بود و بازی کردنش اگه احساس می کنید خوب دراومده من با این ادم ها شجاعانه هم دارم میگم در طول روز کاملا به صورت بسیار زیاد مواجه ام به خاطر همین از تک تک پلان هایی که بازی کردم دفاع می کنم چون دارم تجربی می بینم ، جلوی چشمام روزانه دارم می بینم این مسئله رو ، این ادم ها رو روزانه دارم تو جامعه مون می بینم و این ه همش الگو گرفته از ادم هایی هست که اصلا به گشتن نیازی نداشتن برای من.موضوعیت این فیلم ماله سینماست نه ساختارش . حساسیت این فیلم در مورد موضوعش هست نه ساختار یعنی به نظر من ما الان داریم اشتباه میریم ،موضوع فیلم خیلی حساسه. با نگاه اینا اشتی می کنن نه با دیالوگ ، در کل فیلم فکر کنم اینجوری بود.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]