انتقاد شدید مصطفی زمانی به عقب افتادگی "اعتماد"/ وقتی که سینماپرس قربانی یک روزنامه اصلاح طلب می شود! 

سینماپرس: مصطفی زمانی بازیگر سریال شهرزاد با انتشار متنی در اینستاگرام خود که در اقدامی عجیب با عکس کانال تلگرامی سینماپرس همراه است، از انتشار مصاحبه خویش در روزنامه اعتماد شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش سینماپرس، مصطفی زمانی که این روزها یک درام ماجرایی مهیج به نام «تیک آف» را روی پرده دارد در گفتگویی که روزنامه «اعتماد» از وی منتشر کرده، گلایه هایی درباره تیم تولید «شهرزاد۲» عنوان داشته است. این بازیگر درباره عقب افتادن تولید فصل دوم بیان داشت: پروژه «شهرزاد» چند بار عقب افتاد و من از جایی به بعد خسته شدم. با اینکه گروه تهیه و تولید همیشه خیلی بزرگ‌منشانه مصاحبه می‌کنند ولی همه‌شان تقریبا شبیه هم هستند، حتی در مسوولیت‌پذیری‌شان! وعده‌های همه‌شان از جنس هم است و خیلی‌های‌شان هنرمند نیستند.

این بازیگر با اشاره به تهیه کنندگان سریال ادامه داد: درصد کمی از تهیه‌کننده‌ها هنرمندند. البته خیلی دل‌شان می‌خواهد ادای هنرمندها را دربیاورند البته نمی‌دانند این ادا درآوردن هم خودش یک هنر است که آنها این هنر را هم ندارند. می‌گویند ادای مرد درآوردن هم هنر می‌خواهد!

زمانی با اشاره به تأخیر تولید فصل دوم افزود: ما دیدیم که عوامل تهیه و تولید «شهرزاد» خیلی دوست دارند دیرتر پروژه را شروع کنند که دستمزدها را دیرتر بدهند برای همین من برای بازی در فیلم «سارا و آیدا» مازیار میری قرارداد بستم. دو روز این کار با سریال «شهرزاد» تداخل پیدا کرد.

اما پس از انتشار این مصاحبه مصطفی زمانی متنی در اینستاگرام خود بدین شرح منتشر کرد: "یک روز از پخش سریال حرف های قدیمی در یک مصاحبه را دوستان خبرنگار لطف کرده و تیتر اول سریال ما کردند در سریالی که هم اکنون سر صحنه آن هستم. آیا نیت غیر از این است که من را درمقابل همکارانم قرار دهند؟؟ به نظر با همه احترامی که برای خبرنگاران قایلم، انتشار این خبر را در این مقطع چیزی جز عقب افتادگی برخی از این عزیزان نمی دانم و امیدوار بودم اخلاق حرفه را رعایت کرده و مصاحبه را با تایید بنده چاپ می کردند که از ابتدا قرار بر این بود، نه آنکه چند شوخی وسط مصاحبه را تیتر یک کنند تا چند روزی هم شما خوش باشید."

این انتقاد تند زمانی نسبت به روزنامه اعتماد در اقدامی عجیب و احتمالا برای تلطیف فضا با تصویری از کانال تلگرامی سینماپرس در این پست منتشر شده است. این امر در حالی است که این مطلب در سینماپرس به صورت مشخص به نقل از روزنامه اعتماد بازنشر شده است!

البته این اقدام عجیب احتمالا برای فرار از هجمه های آتی جریانات اصلاح طلب به وی بوده است.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]