آقای زمانی:رضا گلزار دوست منه.من در اندازه های رضا نیستم،رضا زحمت کشیده برای این مملکت،10سال کار کرده.ما دو آدم متفاوتیم.این جو رو راه نندازید که طرفدار رضا وطرفدارای فلان و...چون تماشاگرا دو دسته میشن خود به خود آدم هارو دو دسته میکنن.مقایسه از نظر من اصلا کار صحیحی نیست و من رابطه صمیمانه با ایشون دارم و دوستش دارم به عنوان یه آدم سوای یه بازیگر.

1.
نابرده رنج گنج میسرنمی شود...ولی خیلی ها میگن الکی معروف شدید،در جواب آنها....از سختی های کار بگید.(البته من معتقدم تا انسان برای کاری زحمت نکشه و یا در زندگی عملی انجام نده که طبیعت و خدا به او ببخشند،به جایی نمیرسه و خودم به عینه دیدم که مردم جز ابزاری نیستند اگه خدا و سخاوتش نباشه) جواب1:من به نظر دوستان دیگر گه اعتقاد دارند من الکی معروف شدم احترام می گذارم.قضاوت آنها هر آنچه که می خواهند می تواند باشد.چون هدف اصلی من معروفیت نبوده و نیست.بیشتر این یک شروع برای من است.شاید کمی پررنگ تر از یک شروع ولی کاملا به این امر اعتقاد دارم که باید یاد بگیرم و لزومی نمی بینم در مورد کار و سختی هایی که داشته ام حرفی بزنم چون هر اثری به اندازه ی چیزی که دیده می شود بیانگر سختی یا راحتی کار است.

2.
چرا اقدامی علیه مجله های زردی که راجع به شما چیزهایی که برداشت کردند،می نویسن و یا عکس هایی فتوشاپی؛نمی کنید؟ یا در مورد پوستر هایی که از شما اومده و شما رو با لباسهایی گذاشته که اصلا در شان شما نیست؟(مثلا لباس های...و یا گردنبندهای...) جواب2:مجله هایی که به فروش فکر می کنند معمولا مخاطب خود را وادار به خرافه می کنند و از آن جا که ایرانیان ذاتا انسا نهای باهوشی هستند با خواندن مطالب این نوع مجلات مطمئنا پی به دروغ بودن آن می برند.در مورد عکس ها حق با شماست.در مورد این مجلات شکایتی تنظیم شده که به زودی اقدام عملی انجام می شود.

3.
این درسته که می خواهید عرصه بازیگری رو ترک کنید؟داخل همه وبلاگ ها(به جز چندتا) این مسئله گفته شده. جواب3:من تازه وارد این عرصه شده ام.امیدوارم ماندگار شوم و ماندگاری را تجربه کنم.

4.
آیا اون دکلمه ای که به اسم شما داخل اینترنت و موبایل ها اومده رو واقعا خودتون گفتید؟اگه بله،واقعا این زندگی شما بوده؟

.

5.
تضاهایی که در فیلم با نوشته های معتبری مثل سینوهه می بینیم،شما چطور توجیه می کنید؟ (مثلا طبق گفته سینوهه (سال ها بعد از دیدن یک بار آخناتون)بعدها سینوهه توسط هورم هپ با آخناتون مواجه میشه ولی ما می بینیم ازاول سینوهه،طبیب دربار بود ویا در زمان آمن هوتپ سوم سینوهه تنها یه دستیار ساده در معالجه بوده ولی در فیلم،پزشکی ماهر.) جواب5:من به افکار تیم فیلمنامه نویسی احترام می گذارم و ترجیح می دهم در حیطه خودم و بازی ام نظر بدم.

6.
چشم هایتان چه رنگیست؟(در برنامه زنده رود خودتون،هم سبز گفتید هم آبی!) جواب6:چشم های من سبز

7.
شما شبیه مادرتون هستید یا پدرتون؟ جواب7:شخصی آری یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اگه خودتون دوست دارید به شخصیا جواب بدید و اگه دوست دارید بیشتر از «بله و خیر» جواب بدید)

8.
فامیلی شما پسوند هم داره؟ جواب8:بله

9.
الان در تهران زندگی می کنید؟ جواب9:بله

10.
خانواده تان چطور؟ جواب10:شخصی

11.
می دونید یک میلیون وبلاگ و سایت ازتون ساخته شده و شما در وب و سایت از خیلی از بازیگرا بیشتر طرفدار دارید؟ جواب11: خیر

12.
به نظر شما چرا گاهی اوقات بدون اون که ما فکرشو بکنیم،برخی شرایط فراهم میشه؟مثلا بازی شما در این فیلم. جواب12:زندگی گاهی بخشنده تر از آدم هاست.

13.
یه کم درباره خانواده تان بگید...همه افراد خانواده مثل شما یوسف هستند؟ مخصوصاخواهرتون. جواب13:شخصی

14.
طرفداران تا چه اندازه واستون مهم هستن؟ جواب14:به اندازه آرزوهایم.

15.
نظر شخصی شما از اینکه یوسف چشم آبی بهتربود،چیه؟ جواب15:موافق یوسف با گریم فیلم هستم.

جواب4:نه.من تاکنون دکلمه ای نشنیده ام و خبری از آن ندارم

راستی حواسم نبود یه مصاحبه دیگه از اقای زمانی عزیزم میزارم ببینید حاظر نیست به هیچ وج تو مجلات

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]