تمام تلاشم اين است كه صادقانه بازي كنم و به مردم دروغ نگويم.

2.
بازيگري يك علم است كه در كنار سالم بودن روح پيش مي آيد.

3.
عشق همراه با حسادت است اما دوست داشتن نه.

4.
به دست آوردن شهرت آسان است و حفظ كردن آن سخت! و هر كسي جنبه شهرت را ندارد. به همين دليل است كه انسان هاي بزرگ انگشت شمارند.

5.
وقتي مشهور ميشويد موضوعاتي به سراغ شما مي آيند كه ممكن است به لحاظ كيفي و كمي تفاوت داشته باشند، اما مي آيند.

6.
من سينما را بخاطر نقدپذيري اش دوست دارم. اينكه فيلم ديده ميشود و بازي شما با جزئيات نقد مي شود. اگر در يك فريم فريادي بزنيد و بازي اي كنيد كه مذاق تماشاگر خوش نيايد، در مورد همان بحث ميكنيد. من اساسا با كلي گويي مخالفم.

7.
وقتي بازي ميكنم، المان هاي نقش را ميگيرم و خودم را بازي ميكنم. من ميخواهم از اين نقش ها و آدم هايي كه بازي ميكنم، تجربه بدست بياورم.

8.
وقتي نقشي را ميپذيرم دال بر اين نيست كه در زندگي شخصي خودم هم تاثير مستقيم بگذارد و شخصيتم مانند همان نقش باشد، بلكه براي بهتر بازي كردن در قالب همان نقش است.

در محوطه اي شلوغ و پرجمعيت كه مردم از ايشان عكس، امضاء و يادگاري ميخواستند، شخصي از ايشان پرسيد:
عجب تواني داري؟!
9.
ميروي نيمرو بخوري 1000 تومان ميدهي و اگر بخواهي چلوكباب بخوري بايد 5000 تومان بدهي. من بايد به اندازه همان 5000 تومان بايستم و عكس بيندازم!

درباره اسكار گرفتن فيلم بدرود بغداد از ايشان سوال شد:
10.
داوري سليقه اي است و سليقه امسال اين بوده. مانند جشنواره 88 كه سليقه ها آنطور بود... (بقيه متن بدليل طويل بودن حذف شده است) اينجا را به من حق بدهيد كه در فيلمي كه بوده ام اظهار نظري نكنم اما اگر اسكار هم بگيرد چيزي گوشه مغزم را ميزند و ميگويد كه سليقه اين بوده.

.
بهترین جمله مصطفی زمانی تو مصاحبه با شرق (از نظر من (

فاطمه*

:

1-
شرط بهار باران است وشرط باران حضور تو می ترسم اگر نبارد از آلودگی ها پاک نشویم

2-
برنامه زنده رود: پسرم مواظب تاریکی روز باش

3-
عشق پاک است و عاشق اهل خیانت نیست...هوس را نباید عشق معنی کرد

4-
یاد گرفته ام که اگر شکستی بود مسولش خودم هستم و اگر موفقیتی بود کمک دیگران را در رسیدن به آن از یاد نبرم

6-
ایمان دارم به این که خدا میگه : بنده من ، با من باشی برای خودت بهتر است ولی با دیگری هم باشی به تو آسیبی نمی رسانم ،چون آن دیگری هم از من است.

7-
عشق در نرسیدن است، عشق از نظر من وجود ندارد، چون وقتی به آن می رسی ، آن را از دست می دهی.

8-
من با بازیگری زندگی می کنم. در زمانه ای که اعتماد کردن سخت و عاشق شدن محال است من همه را در بازی ام جبران می کنم. من وقتی بازی می کنم همان مصطفی زمانی هستم که ممکن است روزی عاشق بوده یا باشد.

...

الهه...

(

:

شرط بهار باران است و شرط باران وجود تو . می ترسم اگر نبارد از آلودگی پاک نشویم .
2 :
خدایا . مواظب خودت باش چون ما جز تو کسی رو نداریم .


و شرط باران , حضور تو..
میترسم اگر نبارد از آلودگی ها پاک نشویم...

بگذار به جای اینکه مردم بغلت کنند،خدا بغلت کند."""

هزاران جایزه و هزاران موفقیت،شما اولین کسی هستید که می دونید شایستش هستید یا نه!حالا اگه همه هووت کنن،یا همه برات دست بزنن!!"

هیچ چیزرویانیست همه ی اّرزوهای دنیادست یافتنی هست

2.
عاشق نبایدازرسوایی بترسه

ايمان دارم به اين كه خدا مي فرمايد: بنده من، با من باشي براي خودت بهتراست ولي با ديگري هم باشي به تو آسيبي نمي رسانم. چون آن ديگري هم از من استولی اگه چندتا جمله انتخاب کنم اینا هم جزش قرار میگرفت:
«
تمام تلاش من این است که خلوت خوب و درستی داشته باشم و فارغ از همه مسائل همیشه به خدا توکل میکنم» « گاهی خدا آدم را می گذارد که همه دنیا فحشت می دهند و اما تو می توانی آرام باشی، اگر ایمان داشته باشی.» « من از زندگي ياد گرفتم كه صبر كنم و صبرم به اندازه هدفم باشد

.

)

گل]همه ارزوهای دنیا را دست یافتنی میبینم...[گل]

::...)

درون گرا هستم. اما این ها همه طبیعی است.
2.
شرایط همیشه آنطور که آدم میخواهد پیش نمیرود.شرایط این است ، شما یک سری پیشنهاد های ایده آل داری ویکسری هم مدینه فاضله .مدینه فاضله به این دلیل مدینه فاضله است که نقطه عطف کاری تو میشود.
3.
بازیگری زندگی من است.در زمانه ای که اعتماد کردن سخت وعاشق شدن محال.من همه را در فیلم وبازی ام جبران میکنم.به جای نقشم عاشق میشوم .وقتی بازی میکنم، همان مصطفی زمانی هستم که ممکن است یک روزی عاشق بوده یا باشد.
4.
انگار سالخوردگی در روحم زیاد شده .عین پیرمردها ،نه انسان های پخته زندگی میکنم.چیزی من را به ذوق نمی آورد وهمین من را اذیت میکند.الان هم من همه تلاشم را میکنم تا روحم را همان پسر بچه هشت ساله نگه دارم.اطرافم را خلوت نگه میدارم.

اگرميخواهي به چيزي برسي تلاش كن،نرسيدي رهاكن،اگرمتعلق به توباشد به سمتت بازميگردد."

سروین پارسا

"

1.

پریسا(نسل امروز...::مصطفی زمانی

فاطمه خرسند

[

شبنم

می گویند وقتی به قله رسیدی،باید روی قله بمانی!اما من می گویم:نه!روی قلی می روی،اما پایین هم می آیی.مهم این است که قله های دیگر را هم بتوانی فتح کنی!به تعداد فتح هایت زمین می خوری و دور،دور تو نیست!(نشریه رویش

آتی

مصطفی زمانی: کسی که جای خود را پیدا نکرده به جای دیگران حسادت میکند

نیلو

«

زینب

1.

آیدا

"

فاطمه39

"""

سان ناز

شرط بهار, باران است

1 :

آنی

آدم مجبور است برای رسیدن به چیزی که میخواد ،گاهی از سوراخ سوزن هم بگذرد . من معتقدم گاهی واقعا این اتفاق می افتد ،همانطور که گاهی همه چیز عوض میشود ،همانطور که روزی در اوج هستی و ممکن است سقوط کنی .من سعی میکنم این رفتار هایم در زندگی آگاهانه باشد .چرخه این داستان را پیدا کنم و به داستان زندگیم برسم . داستان زندگی برایم مهم تراست .یادم ایشون میگفتن که پدرشون هر روز براشون یه اس ام اس میفرستن و اون روز براشون اینو فرستاده بودن (مواظب تاریکی روز باش

...

سمير

به آن خدايي ايمان دارم كه ميفرمايد:بنده من!با من باشي براي خودت بهتراست ولي با ديگري هم باشي به تو آسيبي نميرسانم چون آن ديگري هم از من است

چند جمله به یادماندنی از آقای زمانی

*

علیرضا

ایمان دارم به این که خدا می فرماید : بنده من با من باشی برای خودت بهتر است. ولی با دیگری هم باشی به تو آسیبی نمیزنم چون آن دیگری هم از من است


1.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]