کار تولید دومین کار سینمایی سیاوش اسعدی با عنوان «جیب بر خیابان جنوبی» در حالی آبان ماه سال قبل آغاز شد که چندی بعد از آغاز فیلمبرداری به دلیل حاضر شدن بازیگر اصلی کار یعنی مصطفی زمانی در پروژه ای دیگر، فیلمبرداری کار موقتا معلق شد و تا امروز هم فیلمبرداری آغاز نشده است. در روزهای تعویق کار اسعدی در گفتگویی با یکی از خبرگزاریها از این مساله صحبت کرد که به علت بدقولی مصطفی زمانی کار به تعویق افتاده است. آگاهی از چند و چون ادامه این پروژه سبب ساز آن شد که گفتگویی با سیاوش اسعدی کارگردان کار داشته باشیم اما اسعدی که از روش ارائه مطالبش در آن خبرگزاری شاکی بود تا توانست از پاسخگویی درباره این پروژه طفره رفت. تلاش برای گفتگو با علی سرتیپی تهیه کننده کار هم بی نتیجه ماند و در این میان تنها توانستیم با لیلا بلوکات یکی از بازیگران کار صحبت کنیم. گفته های اسعدی و بلوکات را در ادامه می خوانید:


دوست ندارم درباره این پروژه صحبت کنم و خبر جدیدی هم برای شما ندارم.


نه، این طور نیست، کار را رها نکرده ام و طبیعی است که بخواهم فیلمم را تکمیل کنم اما در شرایط فعلی ترجیح میدهم درباره این فیلم صحبت نکنم. حرف جدیدی ندارم که بزنم.

.


تقریبا همین طور است. من کلا علاقه ندارم زیاد درباره فیلمهایم صحبت کنم و خبرگزاری موردنظر هم بیخود و بی جهت یک موضوع را بزرگ کرد.


نه من با آنها صحبت کردم اما نوع انتخاب تیتر خبرگزاری درست نبود و در انتشار مطلب کمی اغراق صورت گرفته بود.

یعنی حرفهایی که به آن خبرگزاری درباره مصطفی زمانی زده بودید را تکذیب می کنید؟

به نظر می رسد انتشار صحبتهای چندی قبل تان در یکی از خبرگزاری های قدیمی کشور عامل این پرهیز از گفتگو است

طوری حرف می زنید که انگار دوست ندارید این پروژه را تکمیل کنید؟

سیاوش اسعدی: طبیعی است که بخواهم فیلمم را تکمیل کنم

بالاخره کار «جیب بر خیایان جنوبی» به کجا رسید؟

شبکه ایران/حـــامد مظفـــری:

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]