.

یوسف پیامبر» پربیننده‌ترین اثر روی کره زمین

فرج‌الله سلحشور گفت: 50قسمت از سریال 'موسی(ع)' را نوشته‌ایم و تنها 20 قسمت باقی مانده. در تمام ماه‌هایی که مشغول نگارش بودیم پیشنهادی از طرف مدیران تلویزیون برای تولید نشده و بلاتکلیف هستیم؛ اگر نخواهند سراغ سرمایه‌گذار خارجی می‌روم؛ به شدت هم راغب هستند

.

به گزارش کافه سینما این کارگردان که این روزها نگارش این سریال را در دستور کار دارد، در ادامه به «نسیم» گفت:

-
هدف اصلی من پخش سریال از تلویزیون رسمی خودمان است اما اگر مدیران تلویزیون راضی به همکاری نبودند آن گاه به گزینه هایی مانند شبکه نمایش خانگی فکر می کنیم. به خصوص که کار ما قابلیت جذب اسپانسر را هم دارد. شناختی که من از مخاطب مسلمان دارم حتی جذب سرمایه گذاران کشورهای همسایه را هم ممکن می کند.
-
من در یک فاصله ده ساله دو سریال ساختم که در این بین سریال دوم یعنی «یوسف پیامبر» پربیننده‌ترین اثر روی کره زمین است. این را از خودم نمی گویم بلکه مسئولان وزارت خارجه و مسئولان رادیو و تلویزیون کشورهای اسلامی و اصحاب رسانه آن را مطرح کرده اند. این سریال به 15 زبان دوبله شده از روسی و انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی گرفته تا عربی، کردی، اردو، مالایی و ترکی استانبولی.
-
شکی وجود ندارد که تهیه کننده غربی به سراغ همکاری با من نمی آید اما بچه شیعه های کشورهای مسلمان به شدت راغب هستند به همکاری با من و امثال من. من پیشنهادم را به صداوسیما داده ام؛ اگر آنها با مفاد پیشنهاد موافق نبودند می روم سراغ سرمایه گذار.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

«

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اصوات العراق» دولت محلی «واسط» در جنوب بغداد در اقدامی جالب دستور داده است که دستفروشان نفت و گاز در این منطقه باید به جای استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... از آهنگ سریال یوسف پیامبر(ع) استفاده کنند.جبار الحجامی مسئول رسانه‌ای استان واسط عراق در شهر کوت گفته است: با هماهنگی بین اداره استانداری واسط و شورای آن این حکم برای کسانی که از گاری یا ماشین برای فروش نفت و گاز استفاده می‌کنند لازم الاجرا شده است تا آلودگی صوتی موجود برچیده شود.وی افزوده است: استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... موجب ناراحتی بسیاری از مردم از جمله کودکان و پیران و بیماران شده و این امر با ذوق مردم منطقه سازگار نیست.الحجامی به برخورد با مخالفان با این قانون خبر داده و تاکید کرده است: کمیته‌ای ویژه برای مقابله با مخالفان این دستور ایجاد شده و در ایست و بازرسی پلیس این مسئله پیگیری شده و در صورت مخالفت با قانون تذکر داده می‌شود و در صورت ادامه این تخلف مجوز پخش این افراد لغو خواهد شد.به گزارش فارس، سریال‌های ایرانی چون «مختار نامه» و «یوسف پیامبر» مدت‌هاست در عراق طرفداران بسیاری داشته است

دستور استفاده از آهنگ سریال یوسف پیامبر برای مبارزه با آلودگی صوتی

بر اساس یک قانون جدید دولت محلی «واسط» در جنوب بغداد برای مبارزه با آلودگی صوتی دستور داده است دستفروشان نفت و گاز در این منطقه باید به جای استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... از آهنگ سریال یوسف پیامبر(ع) استفاده کنند.
خبرگزاری فارس: دستور استفاده از آهنگ سریال یوسف پیامبر برای مبارزه با آلودگی صوتی
سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]