بازديد : 176

ابزار امتیاز دهی

زخم قرنیه «یوزارسیف» چگونه درمان شد؟

 


..

شبکه ایران/نازنین شادپی: صبح امروز در ویژه برنامه ای که در مجتمع پزشکی نور با حضور اهالی سینما و مدیران این مجتمع پزشکی برگزار شد تفاهم نامه تسهیلات چشم پزشکی ویژه اهالی سینما میان جامعه صنفی تهیه کنندگان و مدیریت مجتمع نور امضاء شد. علی سرتیپی، سیدجمال ساداتیان، محمدرضا شریفی نیا، حبیب کاووش و سیدضیاء هاشمی از جمله سینماگران حاضر در مراسم بودند.

در ابتدای مراسم دکتر خسرو حیدری رییس هیات مدیره مجتمع پزشکی نور درباره فعالیتهای انجام گرفته در این مجتمع پزشکی برای اهالی سینما گفت:«زونا و آب مروارید عزت ا.. انتظامی که برای بینایی وی مشکلات بسیاری ایجاد کرده بود در این مرکز درمان شد. زخم قرنیه مصطفی زمانی که به دلیل استفاده از لنزهای رنگی غیراستاندارد در فیلمهای سینمایی ایجاد شده بود نیز در همین مرکز درمان گردید. دیگر هنرمندی که از خدمات ما بهره برد اکبر عبدی بود که آب مروارید چشمش در اینحا مورد جراحی قرار گرفت

.

.در ادامه فیلم کوتاهی که این مجتمع از روند درمان عزت ا.. انتظامی تهیه کرده بود و مروری ارائه می داد از ابتدای درد چشم تا درمان کامل این بازیگر پخش شد.
در ادامه محمدرضا شریفی نیا هم پشت تریبون قرار گرفته وگفت:«در فیلم «مسافر ری» لنز چشم ام پاره شده بود اما خودم نفهمیدم و بعدها تحت معالجه قرار گرفتم. در فیلم «اختاپوس» هم دو بازیگر ما یعنی امین زندگانی و ترلان پروانه به علت استفاده از لنز دچار عفونت چشم شده و به کمک پرسنل همین مجتمع درمان شدند

شریفی نیا با خواندن شعری از حسین پناهی ادامه داد:«سینما یعنی چشم، نگاه کردن. من سینما را یک چشم میکشم و در مردمک آن لایه های رنگی می کشم که دیدگاههای مردم گوناگون است.» در پایان برنامه هم تفاهم نامه همکاری میان اتحادیه تهیه کنندگان و مجتمع نور امضاء شد.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]