در هنگام پخش سریال یوسف پیامبر و بعد از آن مصاحبه های جعلی و عکس های منتاژ شده فراوانی از شما در رسانه ها و نشریات مختلف به چاپ رسید ...با این موارد چگونه کنار اومدید؟

مصاحبه ها و عکس های منتاژ شده فقط مختص به من نیست و نخواهد بود.این شرایطی است که برای هر بازیگر جوانی رخ میدهد. من سعی میکنم تا زمانی که آبروی کاری من به خطر نیافتاده از خود واکنشی نشان ندهم و اگر هم عکس های منتاژی و مصاحبه های جعلی خط قرمز ها را رد کند مطمئنا برخورد قانونی خواهم کرد و شکایت میکنم.

اصولا بازیگران سینما و تلویزیون بعد از اینکه به شهرت و محبوبیت قابل توجهی دست پیدا میکنند به سرعت اثیر حواشی میشوند ولی به نظر میرسد که شما خودتان را از این مسائل دور نگه داشته اید ...؟ (حتی در ارتباط با نشریات و رسانه ها)

من کار خاصی انجام ندادم فقط سعی کردم مصاحبه هایم به اندازه ایی باشد که حرف تکراری نداشته باشم و همچنین مخاطب حوصله خواندن نظراتم را داشته باشد. چون معتقدم زدن حرفهای تکراری در گوش مخاطب توهین به شعور آنهاست، و اینکه از حاشیه دور ماندم و به این دلیل بود که من یاد گرفته ام همیشه به اصل کارم توجه داشته باشم من فعلا باید دنبال یادگیری باشم تا بتوانم با توان بیشتری از عهده نقشهای بربیایم و از آنجایی که باید وقت بیشتری برای یادگیری و تجربه اندوزی بگذارم مطمئنا وقت برای پرداخت به حاشیه را ندارم و سعی میکنم خود را درگیر این ماجراها نکنم .

بعد از پایان یافتن سریال یوسف پیامبر و به نوعی پایان قرار داد شما مبنی بر عدم حضور شما در دیگر آثار تلویزونی ، باز هم در تلویزون پیشنهادی داشتید و آیا دوست دارید باز هم در تلویزیون فعالیت کنید؟

بلاه ، پیشنهادات خوبی داشتم که به دلیل محدودیت زمانی موفق به بازی در آنها نشدم.

بازی در آل را چطور پذیرفتید و جذابیت این کار برای شما چه بود؟

از آنجا که همکاری با آقای بهرامیان برایم جالب بود و مطمئن بودم که از او درسهای خوبی خواهم آموخت و از آنجایی که نقشم نقشی کاملا متفاوت با کارکتر قبلی ام بود دوست داشتم با این کار ، کار سینمایی ام را شروع کنم و اکنون احساس میکنم که تصمیم درستی را در آن زمان گرفتم. جذابیت این کار هم برایم زیاد بود زحمتی که آقای بهرامیان در صحنه میکشد باعث میشود شما همواره به او اعتماد داشته باشید!

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]