اشاره:مصطفی زمانی حالا به یک چهره ی شناخته شده در میان مخاطبان تلویزیون تبدیل شده است ودرخشش او در مجموعه ی یوسف پیامبر هنوز هم در اذهان باقی مانده است.اما او به تازگی بازی در اولین فیلم سینمایی خود بانام "آل"رانیز به پایان رسانده است که کاری متفاوت درسینمای ایران محسوب میشود.گفتگوی کوتاهی را با وی انجام دادیم که درزیر ازنظرتان می گذرد.

این روزها مشغول چه کاری هستید؟

فعلا در پیش تولید هستم وقراراست در مهرماه فیلم "مراببخش مادر"به کارگردانی اقای مهدی نادری را شروع کنیم.

درهنگام پخش سریال "یوسف پیامبر "وبعد ازآن مصاحبه های جعلی وعکسهای مونتاژشده فراوانی ازشما دررسانه هاو نشریات مختلف یه چاپ رسیده است...بااین موارد چطور کنارآمدید؟

مصاحبه های جعلی وعکسهای مونتاژشده فقط مختص به من نبوده نیست ونخواهد بود.این شرایطی است که برای هربازیگر جوانی رخ میدهد.من سعی میکنم تا زمانیکه به آبروی کاری من وهمچنین عزیزان دیگری که نام آنها توسط مصاحبه های جعلی آورده شده است به خطر نیفتاده عکس العملی از خود نشان ندهم واگر هم عکسهای مونتاژی و مصاحبه های جعلی خط قرمزها را رد کند مطمئنا برخورد قانونی خواهم کرد.

اصولا بازیگران سینما وتلویزیون بعدازاینکه به شهرت و محبوبیت قابل توجهی دست پیدا می کنند به سرعت اسیر حواشی می شوند ولی بنظرمیرسد که شما خودتان راازاینگونه مسائل دور نگه داشتید؟(حتی درارتباط با نشریات و رسانه ها)

من کار خاصی انجام ندادم فقط سعی کردم مصاحبه هایم به اندازه ای باشد که حرف تکراری نداشته باشم وهم چنین مخاطب حوصله خواندن نظراتم راداشته باشد.چون معتقدم ردن حرف های تکراری در گوش مخاطب توهین به شعور آنهاست. وازاینکه از حاشیه دور ماندم به دلیل این بود که من یاد گرفته ام همیشه به اصل کارم توجه داشته باشم.من فعلا باید به دنبال یادگیری باشم تا بتوانم با توان بیشتری از پس نقش هایم بر بیایم واز آنجاییکه باید وقت بیشتری برای یادگیری وتجربه اندوزی بگذارم مطمئنا وقت برای پرداختن به حاشیه را ندارم وسعی میکنم خودرا درگیر این ماجراها نکنم.

بعد از پایان یافتن سریال یوسف و به نوعی پایان قرارداد شما مبنی بر عدم حضور دردیگر آثار تلویزیونی بازهم در تلویزیون پیشنهادی داشتید وآیا دوست دارید بازهم در تلویزیون فعالیت کنید؟

بله. پیشنهادات خوبی داشتم که به دلیل محدودیت زمانی موفق به بازی در آنها نشدم.

بازی در آل را چطور پذیرفتید و جذابیت این کار برای شما چه بود؟

ازآنجا که همکاری با آقای بهرامیان برایم جالب و مطمئن بودم که از او درسهای خوبی خواهم آموخت واز آنجا که نقشم نقشی کاملا متفاوت با کارکتر قبلی ام بود دوست داشتم بااین کار کار سینمایی ام را شروع کنم واکنون احساس میکنم که تصمیم درستی را در آن زمان گرفتم.

جذابیت این کار هم برایم خیلی زیاد بود.زحمتی که اقای بهرامیان در صحنه می کشد باعث می شود شما همواره به او اعتماد داشته باشید. 

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]