واکنش کاربران خبرآنلاین به خبر«10 بازیگر که از جان خود مایه گذاشتند»


محمدرضا گلزار یا رابرت دنیرو / واکنش کاربران خبرآنلاین به خبر«10 بازیگر که از جان خود مایه گذاشتند»
فرهنگ > سینما - انتشار گزارش تصویری «10 بازیگر که از جان خود مایه گذاشتند» واکنش‌های مختلف کاربران خبرآنلاین را به همراه داشت.
.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این گزارش تصویری از 10 بازیگر مطرح هالیوودی نام برده شده که برای نقش‌آفرینی در فیلم‌هایی دست به کارهای عجیبی زده‌اند، مثلا رابرت دنیرو برای «تنگه وحشت» یکی از دندان‌هایش را کشید یا کریستین بیل برای «مکانیک» نزدیک به 40 کیلو وزن کم کرد.

کاربران خبرآنلاین به این گزارش تصویری واکنش‌های متفاوتی نشان دادند و بحث اینکه بازیگران ایرانی فداکارتر هستند یا بازیگران خارجی میان آنها درگرفت.

برخی کاربران معتقد هستند اغلب بازیگران ایرانی به دنبال شهرت هستند و کمتر پیش می‌آید دست به چنین کارهایی بزنند. مثلا کاربری که نامش را درج نکرده، نوشته: «این‌ها بازیگرند، ما هم تو ایران بازیگر داریم. البته نه همه اما خیلی‌هاشون فقط دنبال شهرت و پول هستند بدون هیچ تلاشی و فکر می‌کنند با چشم آبی و لب و گونه برجسته و ... می‌شوند بازیگر ماندگار. بازیگر یعنی پرویز پرستویی که برای فیلمی ده کیلو لاغر کرد تا بتواند نقش جانباز توی کما را بازی کند.» اشاره این کاربر به فیلم «سیزده59» با بازی پرستویی است.

کاربر بی‌نام دیگری در پاسخ به این کاربر نوشته: «و مریلا زارعی که به خاطر فیلمی مجبور شد خودش را تومدت کمی لاغر کند تاحدی که مشکل ریه پیدا کرد و بردنش بیمارستان. یا مصطفی زمانی که برای بازی در نقش معتاد در «قصه پریا» 58 ساعت نخوابید و سعی کرد به تارهای صوتیش آسیب بزنه تا صدای متفاوتی داشته باشه. »

حمید3 نیز کامنت گذاشته است: «خوبه بعضی بازیگرهای ما یک کمی از پشتکار این‌ها را داشتن. قابل توجه خانم شاکردوست...» و کاربر بی‌نام دیگری با کنایه فقط نوشته «مثل محمدرضا گلزار» و دیگری نوشته «بی دلیل نیست اینقدر خوب هستند» و عباس نوشته است: «آنوقت در ایران یک بازیگر که در نقش سرباز یا زندانی بازی می‌کند حاضر نمی‌شود موی سر خود را بزند و تمام قد به شعور مخاطب توهین می‌شود تازه فقط به عشق مردم بازی می‌کنند... »

در این بین برخی کاربران نیز به تلاش‌های بازیگران ایرانی اشاره کرده‌اند؛ کاربری بی‌نام به اضافه کردن وزن یا کم کردن آن از سوی رضا کیانیان در «خانه‌ای روی آب»، فرهاد اصلانی در سریال «خانه‌ای در تاریکی» و فریبرز عرب‌نیا در «مختارنامه» اشاره کرده است.

بسیاری از کاربران نیز به بازی هیث لجر در «شوالیه تاریکی» اشاره و از آن بسیار تحسین کرده‌اند. عده‌ای نیز به نیکلاس کیج اشاره کرده‌اند که در «بوسه خون‌آشام» یک سوسک را زنده خورده که گفته می‌شود کیج این کار را واقعا انجام داده است.

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]