ابزار خوش آمد گویی وبلاگ

اسلاید شو

کلوپ اختصاصی مصطفی زمانی
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
تقدیم به بازیگرجوان وباتجربه ی نقش یوسف پیامبر عشق و دوست داشتن فقط به اندازه یک تار مو با هم فاصله دارند و آن هم حسادت است .عشق همراه با حسادت است اما دوست داشتن نه. این و بلاگ جهت ارائه اخبار هنری هنرمند محبوب مصطفی زمانی ایجاد شده است. در گذاشتن کامنت به این نکات توجه کنید(به زودی نظرات فعال خواهدشد) ۱-نظرات فقط حول مطالب وبلاگ و کارهای هنری مصطفی زمانی باشد. ۲-برای تعامل بهتر اسمی مناسب برای خود انتخاب کنید. ۳-برای احترام به این هنرمند لطفا اسم ایشان را به طور کامل بنویسید. نام:مصطفی نام خانوادگی:زمانی کناری نام خواهر :معصومه نام برادران:محمدعلی ومحمدحسین ومجتبی نام پدر:سیاوش نام مادر:فاطمه وضعیت تاهل: مجرد تحصیلات:کارشناسی مدیریت صنعتی(دانشگاه امل)(کارشناسی ارشد تکنولوژی دانشگاه ازادتهران واحدتهران جنوب محل تولد:گیلان(بزرگ شده فریدونکنار) بازیگرمحبوب زن:هدیه تهرانی بازیگرمحبوب مرد:محمدرضا فروتن خواننده :محمد اصفهانی محل زندگی : تهران-قیطریه ( سریال: یوسف پیامبر(ع)- فرج الله سلحشور/83 در چشم باد- مسعود جعفری جوزانی/87 فیلم های سینمایی: آل - بهرام بهرامیان/88 بدرود بغداد - مهدی نادری/88 کیفر - حسن فتحی/88 قصه پریا - فریدون جیرانی/88 سوت پایان - نیکی کریمی/89 بوی گندم - محمدرضا خاکی/89 پریناز - بهرام بهرامیان/89 یه عاشقانه ساده - سامان مقدم/89 ملکه - محمدعلی باشه آهنگر/89 من همسرش هستم - مصطفی شایسته/90 جیب بر خیابان جنوبی - سیاوش اسعدی/90 قصه عشق پدرم - محمدرضا ورزی/90 برلین 7- _رامتین لوافی پور/91 آیینه شمعدون - بهرام بهرامیان/91 خط ویژه-مصطفی کیایی/92 جامه‌دران-حمیدرضاقطبی/92 ماهی سیاه کوچولو-مجیداسماعیلی/93 شهرزاد-حسن فتحی93-94 جشن شهرزاد-حسن فتحی-95 /94بیست هفته تیک آف /احسان عبدی پور/94 یک روزبخصوص /همایون اسعدیان/94 مسعودقراگزلو لابی/محمدپرویزی/95 ساراوایدا/مازیارمیری/95 شهرزاد3/حسن فتحی/96 قالب وبلاگ
گالری عکس
قالب وبلاگ
گالری عکس

 

 

این ازروزنامه صبح ایران (بی قانون)ولی احساس میکنم بازم یه جاییش نقص داره  درصورت تکمیل شدن براتون قراربدم واما 

مجله فرهیختگان 

 

 

  

 

منبع:وبلاگ محسن یگانه ومصطفی زمانی بامدیریت صدف عزیزوباتشکرویژه ازدریاجان به خاطرمجله فرهیختگان  

هواداران عزیزبه خاطرتاخیردراصلاح پست عذرمیخوام مدیریت آرام بلاگ درحال انتقال سروربودوپنل کاربری تاامروزدردسترس نبود  


ن : مهلا
ت : پنجشنبه 27 اسفند 1394

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

دوستان عزیزدوباره عکساروقراردادم فرداهم دوباره چک میکنم اگه اشکالی باشه دوباره درخدمتم


ن : مهلا
ت : دوشنبه 24 اسفند 1394

  

  

 

ازصدف عزیزبه خاطرارسال خبرهای خوبش خیلی ممنونم


ن : مهلا
ت : دوشنبه 24 اسفند 1394

ن : مهلا
ت : دوشنبه 24 اسفند 1394

ن : مهلا
ت : يکشنبه 23 اسفند 1394

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ن : مهلا
ت : يکشنبه 23 اسفند 1394

 

 

 

 

 

 

 

دوستان عزیزدرمورداتمام فیلمبرداری یک روزبخصوص بایدتموم خبرگزاریاروچک کنم دراسرع وقت اطلاع میدم چون بااین خبرازطرف آقاامیداتمام فیلمبرداری تکذیبه


ن : مهلا
ت : يکشنبه 23 اسفند 1394

هواداران عزیزی که ازکامنت هایی درخصوص ازدواج خواهرآقای زمانی فرستادن که درپیج آقای زمانی مطرح شده  آیاواقعیت داره یاخیر؟بله واقعیت داره ودر  خطاب به افرادی که منتشرمیکنند درزندگی این بازیگردخالت میکنید این کاردرستی نیست میخوای تبریک بگی ازدایرکت بفرستین چراعمدا عمومی؟اگه میخوای بگی آره من خبردارم وازاین حرفامن به عنوان مدیرکلوپ میگم چندهفته پیش خبرداشتم ومیدونم الان فعلانامزدهست  وبااین خبراآماروبلاگوبالاببرم وکلی  مخاطب جذب کنم ولی چه دلیلی وجودداره این مسایل شخصی روتوفضای مجازی منتشرمیکنید؟؟؟هدفتون؟امیدوارم دیگه شاهداین رفتارهای زشت ودخالت های بی مورددرزندگی شخصی این بازیگرنباشیم 


ن : مهلا
ت : پنجشنبه 20 اسفند 1394

 

 

 

  

 


ن : مهلا
ت : پنجشنبه 20 اسفند 1394

دو قسمت سريال "شهرزاد" با هم مى آيند!!
قسمت های بیست و دو و بیست و سه شهرزاد هفته آینده می آیند تهیه کننده مجموعه «شهرزاد» گفت: اگر می‌دانستیم استقبال از نسخه سینمایی «شهرزاد» تا این حد بالا خواهد بود، شاید از همان ابتدا کار را در سینما اکران می‌کردیم.

«
سیدمحمد امامی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره اکران سینمایی مجموعه «شهرزاد» گفت: خوشبختانه استقبال خیلی خوب بود و اگر می‌دانستیم استقبال تا این اندازه است، از قسمت اول سریال برای هر قسمت یک اکران مردمی تعیین می‌کردیم و اصلا شاید سینمایی‌اش می‌کردیم.
این تهیه کننده درباره اینکه آیا امکان سینمایی کردن این سریال در فصل های بعدی وجود دارد، عنوان داشت: تصمیمی در این باره نداریم.
امامی درباره اینکه آیا در قسمت‌های بعدی سریال نیز شاهد اگران مردمی خواهیم بود گفت: بله حتما این اتفاق ویژه دوباره خواهد افتاد.
وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، فصل اول سریال شهرزاد شامل 28 قسمت است و تمام تلاشمان بر این است تا قبل از شروع سال جدید، قسمت‌های 22 و 23 را در قالب یک پکیج به بازار عرضه کنیم، اما اگر به هر دلیلی آماده نشود به‌‌ همان روال سابق و دوشنبه‌هایمان عمل خواهیم کرد و طبق زمان بندی‌هایمان آخرین قسمتی که در سال 94 عرضه می‌شود‌‌ همان قسمت 22 خواهد بود.
سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سیدمحمد امامی و محمد هادی رضوی برای شبکه نمایش خانگی تهیه و تولید شده است.
شهرزاد با عنوان قبلی روزی روزگاری عاشقی یک مجموعه ویدئویی در 26 قسمت 60 دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی در 1393 است.داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ سی خورشیدی می‌گذرد. داستانی که روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است نغمه ثمینی و حسن فتحی آن را نوشته‌اند. ترانه علیدوستی، علی نصیریان، شهاب حسینی و مصطفی زمانی ایفاگر نقش‌های اصلی این مجموعه هستند.
شهرزاد یک دانشجوی پزشکی است که قصد ازدواج با جوانی به نام فرهاد را در سال های 32 و زمامداری دکتر مصدق دارد. پدران این دو از افراد گوش به فرمان شخصی متنفذ به نام بزرگ آقا هستند. تحولات 28 مرداد فرهاد را که روزنامه نگار و از طرفداران پر و پا قرص مصدق است، به دلیل اتهام به قتل و توطئه بر علیه سلطنت به پای چوبه دار می کشد، اما به دست بزرگ آقا نجات پیدا می کند. پس از این ماجرا شهرزاد و فرهاد تصمیم به ازدواج می گیرند اما در آستانه ی ازدواج، بزرگ آقا که به دلیل نازایی دخترش از نداشتن وارث در عذاب است با این ازدواج مخالفت می کند و دستور میدهد که شهرزاد با دامادش ازدواج کند و ... 

 

 

 

١) فيلمبردارى فيلم سينمايى "يك روز بخصوص" در چهارشنبه ١٩ اسفند ٩٤ به پايان رسيد. اكران آن در سال ٩٥ ٢) احتمال ٩٠٪ حضور "مصطفى زمانى" در فصل دوم سريال "شهرزاد" قطعى شده است. آغاز فيلمبردارى در مرداد٩٥ ٣) مصاحبه مجله همشهرى جوان با "مصطفى زمانى" به زودى منتشر مى شود (قيمت مجله ٣٠٠٠تومان) ٤) فيلم سينمايى "جامه دران" يكى از فيلم هاى برتر سال ٩٤ شد.  

باتشکرازآقاامید


ن : مهلا
ت : پنجشنبه 20 اسفند 1394
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
 
ساخت وبلاگ قیمت گوشت برزیلی سایت تفریحی خبری دستگاه کپی خشکشویی آنلاین
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]